Työmaat

Käynnissä olevat työmaat
Käynnissä olevat työmaat
Käynnissä olevat työmaat

As Oy Aurakatu 20

Juuso Alin

0403578208

juuso.alin@kemppe.fi

Koulukatu 19

Juuso Alin

0403578208

juuso.alin@kemppe.fi

Luonnonmaan Perhetalo

Risto Kemppe 

0400793524 

risto.kemppe@kemppe.fi

As Oy Vantti

Hanna Hellsten

0505958341

hanna.hellsten@kemppe.fi

Paimion uimahalli

Kasperi Ankelo

0401534926

kasperi.ankelo@kemppe.fi

Putkikatu 22 / Haaki halli

Ilmari Penttilä

0503806584

ilmari.penttila@kemppe.fi

As Oy Puutorinkulma

Mika Salminen

0405604068

mika.salminen@kemppe.fi

Taidekampus julkisivut

Mika Salminen

0405604068

mika.salminen@kemppe.fi

Ntli voimalaitos VSS

Mika Salminen

0405604068

mika.salminen@kemppe.fi

BE Group, uuden linjaston rakentaminen

Kasperi Ankelo

0401534926

kasperi.ankelo@kemppe.fi

TYKS AD3 Leikkausosaston kuivatusjärjestelmä

Piia Laamo

0505706717

piia.laamo@kemppe.fi

Täältä näet käynnissä olevat työmaat ja niiden yhteyshenkilöt.

AJANKOHTAISTA

Rakentamisen taito

Laadukas rakentaminen ei ole itsestäänselvyys. Se on vuosikymmenten kehityksen ja kasvun tulos – yrityksemme kestävä taidonnäyte. Kun laatu kohtaa luovuuden, tuloksena on ammattitaidolla rakennettuja tiloja ja koteja. Ne me allekirjoitamme reilusti omalle nimellämme. Se on laadun tunnus.